تورآگهی09304026180

تورآگهی

تور مشهد هوایی

تور مشهد هوایی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • تورهای زیارتی تور مشهد
  • 105 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵

تور مشهد هوایی لحظه آخری

قیمت : 249000 تومان

تور مشهد زمینی 159000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما اژانس ایرانیان کهن بگیرید.

جهت تغییر بسته پیشنهادی تور مشهد با اژانس ایرانیان کهن  بگیرید

جهت دریافت اطلاعات پرواز با ما تماس بگیرید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدن جاذبه های گردشگری مشهد همراه با تور مشهد.

سد کارده:این سد در فاصله 40 کیلومتری شمال مشهد و از کیلومتر 16 جاده کلات به سمت چپ منشعب می‌گردد. سد از نوع بتنی دو قوسی متقارن مخزن و متشکل از 15 بلوک 10 متری با ارتفاع 67 متر از پی و حجم 32 هزار مترمکعب بتن‌ریزی می‌باشد. حجم آب آن معادل 36 میلیون مترمکعب می‌باشد. رودخانه کارده با آب دائمی و مناظر زیبای کوهستانی و مجموعه تفریحی دنیای آبی در ساحل سد، یکی از بهترین تفریحگاه‌های خوش آب و هوای مشهد می‌باشد.

غار کارده
روستاي «کارده» در فاصلة 48 کيلومتري شمال مشهد واقع گرديده و غار کارده در 3 کيلومتري آن قرار دارد. در محل مذكور كه موسوم به دره آل است دو غار در دو سمت دره قرار دارند.
روستای مج
این روستا در دامنه کوههای بلند واقع و از اطراف به روستاهای مغان، ازغد، مایانات و طرقبه و از سوی دیگر به روستای تجر، سربرج و سد طرق منتهی می شود و در دیگر سو به روستاهای پیوه ژن، زشک و روستای دیزباد راه می یابد.روستای دهسرخ
روستای دهسرخ در کیلومتر 45 جاده مشهد- نیشابور در 17كیلومتری شهر ملك آباد در مسير عبور امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام از نيشابور به سمت توس واقع شده است.این روستا بیش از2هزار سال قدمت تاریخی دارد و هم اکنون جمعیتی نزدیک به هزار نفر دارد.
ارامگاه محمد تقی خان پسیان
آرامگاه محمد تقی خان پسیان اولین خلبان ایرانی در مجاورت آرامگاه نادرشاه افشار و در باغچه شمالی باغ آرامگاه قرار دارد و لوحی سنگی بر آب نصب شده است. محمد تقی خان پسیان از میهن پرستان جوان و پر شور ایران بود.در سال 1309 هجری شمسی در تبریز متولد شدو در سال 1324 به تهران آمدو پس از پنج سال تحصیل در مدرسه نظام به درجه سلطانی رسید و پس از آن در جنگ معروف به مصلی،روس ها را شکست فاحشی دادو صیت شهرت ولیاقت او از مرزهای ایران گذشت.

سد چالیدره
یکی از اماکن تفریحی وزیبایی مشهد برای تمامی سن سال هاست و تفریحاتی ابی همچون قایق موتوری قایق پدالی  ماهیگری رستوران الاچیق وعکاسخانه سنتی تیرندازی وبهترین اب هوا می باشد.
روستای نغندر
یکی دیگر از جاذبه های گردشگری مشهد است که با اب هوای بسیار مناسب تمامی گردشگران جذب خود میکند.
یک مسافرت جذاب و دیدنی با تور مشهد تجربه کنید

 

 

 

ثبت آگهی رایگان