تورآگهی09304026180

تورآگهی

تور کیش

تور کیش

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • تورهای داخلی تور کیش
  • 103 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵

تور کیش 290

برای اطلاع از زمان پرواز با اژانس سانی پرواز تماس بگیرید

برای اطلاع از امکانات هتل با اژانس سانی پرواز تماس بگیرید

--------------------------------------------------------------------------------------------------

بهترین تفریحات ابی در تور کیش

پیست باگی کیش پیست خاکی باگی در جزیره زیبای کیش یکی از جالب ترین و مهیج ترین تفریحات کیش است که از نظر مسافران تور کیش تفریح بسیار محبوب و هیجان انگیزی به حساب می آید. طول جاده این پیست 400 متر است و افراد با ماشین های دو نفره مخصوص میتوانند باگی سواری کنند.
بانجی جامپینگ کیش بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متر میباشد، در این ورزش شما به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد میکنید. ولی نیازی نیست که نگران افتادن یا جدا شدن طناب باشید چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین طناب از برخورد شما به زمین جلوگیری میکند
بادی مارینا کیش

یکی از جدیدترین تفریحات آبی کیش پارک آبی و بادی مارینا است که در ساحل هتل مارینا پارک واقع شده است.قیمت این تفریح به ازای هر نفر 40 هزار تومان می باشد.


پدل برد جدیدترین تفریح آبی کیش

جدیدترین تفریح جدید کیش پدل برد است که در کلوپ سی من، پارک آبی بادی مارینا و پارک کیبل اسکی با تخفیف ویژه جشنواره تابستانی کیش قابل ارائه می باشد.جنس این تخته‌ها بر اساس نوع استفاده متفاوت هستند مثل فیبر کربن، فیبر گلاس، چوب بامبو یا پی وی سی در مدلهای بادی.

 

 آموزش و پرواز با گلایدر از تفریحات هیجانی جزیره کیش

یکی از تفریحات لذتبخش  و پر از هیجان برای گردشگران و به ویژه جوانان در تور کیش پرواز گلایدربر فراز آسمان جزیره کیش است. پرواز با گلایدر فرصتی است برای تجربه هیجان انگیز پرواز که به علاقمندان این امکان را میدهد تا زیبایی های جزیره کیش را از آسمان تماشا کرده و لذت ببرند.

لذت وتجربه یک مسافرت عالی در تور کیش

ثبت آگهی رایگان