تورآگهی09304026180

تورآگهی

تور ارزان قشم

تور ارزان قشم

آگهی رایگان
  •   phone
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • تورهای داخلی تور قشم
  • 97 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵

تور قشم 250

برای اطلاع از شرایط پرواز با اژانس سانی پرواز تماس بگیرید

برای اطلاع ار امکانات هتل با اژانس سانی پرواز تماس بگیرید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدن جاذبه های گردشگری قشم در تور قشم
غارنمک
در فاصله 90 کیلومتری شهر قشم در بخش انتهایی جنوب غربی جزیره کوه گنبدی شکل به ارتفاع 379 کیلومتر از سطح دریا غار نمک وجود دارد.
جنگل دریای حرا
درخت حرا اب شورزی است که هنگام مد اب دریا تا گلوگاه فرو میرود با خاصیت تسفیه کنندگی که دارد قسمت شیرین اب دریا جدب میکند و نمک ان را تصفیه میکند
روستای لافت
لافــت یکی از روستاهای توابع بخش مرکزی شهرستان قشم در استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است. چهره طبیعی روستای لافت در میان درختان سبز گرمسیری و نخلستان‌های بلند ، همراه با زیبایی خیره‌کننده دریا و جنگل شناور حرا برای هر تازه واردی جذاب و قابل توجه‌است
روستای برکه خلف
روستای برکه خلف در 19 کیلومتری شهر قشم قرار دارد. نام روستای بركه خلف كه مردمانی بسیار خونگرم دارد از دو كلمه بركه و خلف تشكیل شده است. بركه ی آب شیرینی در این روستا وجود دارد كه گویا مربوط به شخصی به نام خلف بوده است و این نام را بر این روستا ماندگار كرده است.
تپه تاریخی کولغان
تپه های کولغان مشرف بر دریا و سد خاکی بالاتل هستند و از زیبایی و چشم انداز بسیار جالبی برخوردارند. بالای تپه ها، آثار معماری و آبراه ها با دیوارهای سنگی به طول بیش از صد متر باقی مانده که بسیار دیدنی هستند. در قسمتی از این تپه ها، قبرستان منظمی با قبرهایی در دو ردیف با فاصله دو متر از یکدیگر وجود دارد. نشانه های باقی مانده از اتاقک های به جا مانده در این منطقه، گویای آن است که این محل احتمالا بازاری بوده که رونق بسیار داشته است.
جزیره ناز
جزیره ناز در نزدیکی سواحل شرقی قشم و در فاصله حدود یک کیلومتری از ساحل قرار گرفته است. این جزیره تقریباً 3 هکتار مساحت دارد و دیواره‌های صخره‌ای به ارتفاع 5 تا 10 متر آن را فرا گرفته است. سطح جزیره کاملاً مسطح است و در زمان جزر با پس‌روی کامل آب دریا برای مدت کوتاهی باریکه‌ای از خشکی جزیره ناز را به ساحل قشم وصل می‌کند.

لذت یک مسافرت زیبا و دیدنی با تور قشم

 

ثبت آگهی رایگان