عنوان : های هالیدی موتور جستجوی هوشمند تور های مسافرتی

 

مجموعه های هالیدی به عنوان سایت جامع توریستی و گردشگری، تمام خدمات گردشگری مورد نیاز کاربران عزیز اعم از مسافر و آژانس مسافرتی را ارائه می دهد. شاخص ترین خدمات مجموعه های هالیدی عبارتند از:

بلیط چارتر و سیستمی

موتور جستجوی هوشمند پرواز های هالیدی با گرفتن اطلاعات اولیه از قبیل مسیر پرواز و تاریخ مورد نظر، کاملترین لیست از پروازهای موجود شامل پروازهای چارتر و سیستمی را در غالب پروازهای گارانتی و غیر گارانتی ارائه می دهد. مطلبی که قطعا ذهن شما مشغول کرده این است که پرواز گارانتی چیست؟ پرواز گارانتی پروازهای چارتر و سیستمی است که به منظور رفاه بیشتر کاربران و از بین بردن واسطه ها، امکان رزرو آنها مستقیما روی خود سایت های هالیدی مهیا شده و از سوی تیم فروش های هالیدی به صورت 24 ساعته پشتتیبانی می شود.

 

 برای خرید بلیط گارانتی داشتن حساب کاربری در سایت های هالیدی الزامی است که امکان ایجاد آن در بالای سایت در کمترین زمان ممکن فراهم شده است. کلیه سوابق کاربر مانند بلیط های خریداری شده، سوابق رزرو و تراکنش در حساب کاربری کاربر ثبت می شود. نکته قابل توجه این است که مبلغ اعتبار موجود در حساب کاربری هیچ گونه محدودیت زمانی نداشته و هر زمان به خواست کاربر قابل بازگشت به کارت بانکی موردنظر می باشد.
ظرفیت و قیمت پروازهای ارائه شده در های هالیدی به صورت آنلاین و با کمترین اختلاف زمانی بروزرسانی می شود.

برای خرید پروازهای غیرگارانتی بعد از ارائه اطلاعات کامل آژانس ارائه دهنده پرواز و نمایش امتیازاتی که کاربران به آژانس مذکور دادند، به سایت آژانس کلیک شده و کلیه پروسه رزرو و خرید بلیط در سایت آژانس انجام شده و از دسترس تیم فروش های هالیدی خارج می شود و امکان هرگونه پشتیبانی را از ما ساقط می کند.

 

خدمت دیگری که ما در های هالیدی در بخش پرواز به مسافران ارائه می دهیم، گوش به زنگ پرواز است. بلیط هواپیما می خواهید ولی با قیمت موردنظرتون؟ گوش به زنگ پرواز را روی قیمت و مسیر موردنظر تنظیم کن. به محضی که پرواز به قیمت موردنظرت برسه با پیامک به شما خبر می دهیم. اگر با قیمت ارسالی موافق بودید گوش به زنگ را غیرفعال کنید، در غیر اینصورت منتظر سایر پیامک های ما باشید.

همچنین بلیط لحظه آخری و مسیرهای پرتردد پروازی هم به صورت جداگانه ارائه می شود.

تور مسافرتی

 های هالیدی با ارائه پنل ثبت تور که در واقع نوعی دسترسی در سایت های هالیدی می باشد، این امکان برای آژانس های مسافرتی فراهم شده که روزانه تورهای خود را در سایت های هالیدی ثبت کنند.

همچنین کاربران عزیز های هالیدی که قصد مسافرت با تور را دارند می توانند با مقایسه  تورهای گوناگونی که آژانس های مختلف روی سایت های هالیدی ثبت کردند و استفاده از حق انتخاب بیشتری که در اختیارشان قرارداده شده، با اطمینان بیشتری برای سفر خود برنامه ریزی کنند.

اطلاعات کامل آژانس ارائه دهنده هر تور در بالا و سایر تورهای ثبت شده آن در پایین تور موردنظر درج شده است.

 

وب سرویس های های هالیدی

وب سرویس پروازهای داخلی چارتر و سیستمی در قالب وب سرویس پروازی های هالیدی برای آژانس های مسافرتی ارائه می شود. امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما بدون دخالت کاربر روی این سرویس فراهم است.

از مزایای این وب سرویس می توان به ارائه قیمت نت، سرعت بالای نرم افزار و سازگاری آن با کلیه زبان های برنامه نویسی تحت وب اشاره کرد.

وب سرویس پروازهای خارجی و هتل نیز به زودی از سوی تیم فنی های هالیدی ارائه می شود.

نسخه وب موبایل و اپلیکشن های هالیدی

باتوجه به افزایش روزشمار کاربرانی که از طریق موبایل خود از خدمات اینترنتی استفاده می کنند، تیم فنی های هالیدی نسخه وب موبایل و نرم افزار اندروید های هالیدی را نیز ارائه کرده اند.

 

کاربران عزیز های هالیدی می توانند با وارد کردن URL  سایت hiholiday در مرورگر موبایل خود اعم از اندروید و یا IOS، از سازگار با موبایل سایت های هالیدی استفاده کنند.

همچنین نرم افزار اندروید را می توانید مستقیما از سایت های هالیدی و یا کافه بازار به صورت رایگان دانلود نمایید.